Kartal Coğrafya Özel Ders

Ülkemizdeki sürekli değişen sınav sistemlerinden dolayı aile ve öğrenciler okula destek olması için özel ders arayışına girmektedirler. Özel ders veren kurumlarda özel ders fiyatları yer yer değişkenlik göstermektedir. Özel eğitim kurumları içerisinde uygun ders fiyatlarının yanı sıra uzman birebir özel ders eğitimi veren öğretmenlerimizin kalitesi ile, bir çok eğitim kurumundan daha fazla ön plana çıkmaktayız. Kurumumuzda verilen birebir coğrafya özel derslerinden yararlanabileceğiniz gibi bir çok farklı dal da uzman öğretmen kadromuz aracılığı ile eğitim alabileceğiniz ders alanlarımız mevcuttur.

Öğrencilerin branş bazındaki akademik ihtiyaçlarına dönük çözümler üreten yaklaşımımızla ister TYT – AYT – LGS  hazırlığı gibi ister yazılı öncesi destek ya da geçmişten gelen eksikleri kapamaya dönük olsun bire bir ders takviyesi alarak öğrenmenin en hızlı ve etkili yoluyla hedefinize daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Kartal Çözüm kurs merkezimize (0216) 488 66 34 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Kuralları:

  1. Her özel ders bir öğretmen ve bir öğrencinin katılımıyla gerçekleşir.
  2. Öğretmen ve öğrenci belirledikleri konu veya konularda bire bir olarak çalışmayı sürdürürler.
  3. Her Ders 40 dakikadır.
  4. Öğrenci iki özel ders almışsa 40 dakika tamamlanınca 10 dakika arar verilir ve ikinci ders aradan sonra başlar.
  5. Özel dersler öğrenci ve öğretmenin konsantrasyonunun bozulmayacağı gürültüsüz özel ders salonlarında yapılır.
  6. Öğrenci aldığı özel ders paketini 1 yıl boyunca belirlenen programa göre kullanabilir. Paketinin bitmesi halinde ek paket alarak özel derslerine devam edebilir.